Powered by:

Aruba Switch It Up!

Naast onze Aruba Incentive, heeft Aruba ook nog andere aantrekkelijke acties waarmee je geld kunt besparen. Deze week besteden wij aandacht aan de Aruba Instant On 1960 serie switches actie.

Aruba 1960 serie

De 1960 heeft een goede kosten/functionaliteiten verhouding en is daarom uitermate geschikt voor MKB bedrijven. De 1960 serie is verdeeld in vijf verschillende modellen waarvan vier met 10GbE connectiviteit en als volledig 10GbE aggregation model.  

De 1960 serie is ook makkelijk stapelbaar tot wel vier stuks en heet PoE ondersteuning tot wel 60W per poort (klasse zes en vier support).

 

Deelnemende modellen

Promotion

 

Product

Save up to

JL805A

 

Aruba IOn 1960 12XT 4XF Sw

15%

JL806A

 

Aruba IOn 1960 24G 2XT 2XF Sw

15%

JL807A

 

Aruba IOn 1960 24G 2XT 2XF 370W Sw

15%

JL808A

 

Aruba IOn 1960 48G 2XT 2XF Sw

15%

JL809A

 

Aruba IOn 1960 48G 2XT 2XF 600W Sw

15%

R9D16A

 

Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

15%

R9D18A

 

Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

15%

R9D19A

 

Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

15%

R9D20A

 

Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

15%

 

Waarom Aruba Instant On

Misschien wel de belangrijkste pijler binnen Aruba is de Instant On serie, maar wat maakt deze serie nu zo bijzonder?

De Aruba Instant On serie onderscheidt zich van de concurrentie door drie sterke zaken:

  • Laagdrempelig en betrouwbaarheid vanaf het installeren tot het in werkingstellen en management;
  • Geen verborgen kosten, enkel hardware aanschaffen en het management en geavanceerde opties zitten er bij;
  • Professionele support en foundation care opties.

 

Voor welke omgeving is de 1960 geschikt?

Volgens Aruba blinkt de 1960 serie vooral uit (maar niet alleen) in de volgende omgevingen:

  • Groeiende MKB bedrijven;
  • (Professionele) kantoren;
  • Trainingsfaciliteiten;
  • Ontwerp bedrijven;
  • Medische klinieken;
  • Kleine verzorgingshuizen;

De 1960 serie is zeer geschikt voor groeiende MKB bedrijven die graag voorbereid zijn op de toekomst (makkelijk schaalbaar).

 

Voorwaarden en contact

De actie is geldig tot en met 7 augustus 2022. Voor vragen neem contact op met de Aruba / HPE afdeling binnen Copaco. Dit kan per mail op HPE@Copaco.com of telefonisch op 040 – 2306 250

Deze actie is mede mogelijk gemaakt door Aruba: www.arubainstanton.com

Vergeet ook nog mee te doen met de Aruba Partner Incentive die loopt tot en met 31 juli 2022, zie voor meer informatie https://www.hpenergy.nl/artikel/aruba-incentive-juli-2022/